Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAż

Mieszkania - Sprzedaż - Baranówka Rzeszów
lokalizacja: Baranówka Rzeszów
powierzchnia: 60,87m2
cena: 274 000 PLN
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w nowym budownictwie, w stanie developerskim,na parterze ( blok V piętrowy) z balkonem 8,83m2.Mieszkanie posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym,3 sypialnie, hol, łazienkę.Mieszkanie dwustronne, strona płd-wschodnia. Gotowe do wykańczania. Parking przy bloku, ogrzewanie miejskie.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Centrum-Rzeszów
lokalizacja: Centrum-Rzeszów
powierzchnia: 160,5m2
cena: 590 000 PLN do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Słoneczne mieszkanie o powierzchni 160,5m2, usytuowane na II piętrze plus antresola na piętrze III w zabytkowej kamienicy w samym Centrum Rzeszowa.W mieszkaniu na poziomie II znajduje się salon 18,62 oraz 4 pokoje (12,7m2,177,4m2, 15,4m2) , duża kuchnia jasna ( 16,3m2 odrębna), łazienka (6,7m2), toaleta 1,2m2),garderoba (10m2), przestronny przedpokój i korytarz (32,2m2)Na antresoli ( 15,4m2) mieści się mały pokój.Mieszkanie po remoncie w 2015 roku:wymieniono instalację, nowe okna dachowe, w pokojach podłogi, gładzie i kolory na ścianach, płytki i armaturę w łazience. Mieszkanie bez czynszowe, ogrzewane gazem.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Graniczna, Rzeszów
lokalizacja: Graniczna, Rzeszów
powierzchnia: 69m2
cena: 350 000 PLN
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Dwupoziomowe mieszkanie w kilkuletnim IV piętrowym bloku na III piętrze z balkonem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na I poziomie znajduje się salon otwarty na aneks kuchenny, toaleta i garderoba.Na poziomie II mieszczą się 3 sypialnie, łazienka. Czynsz: 800 zł /6 osób w tym Co miejskie, woda. Brak gazu z w mieszkaniu ( kuchenka elektryczna indukcyjna).
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Krasne
lokalizacja: Krasne
powierzchnia: 85m2
cena: 299 000 PLN
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w stanie developerskim o powierzchni 85m2 z czego 55m2, 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym znajduje się na poziomie pierwszym, pokój 30m2 znajduje się na poziomie drugim ( antresola),kuchnia,łazienka.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Leszczyńskiego, Rzeszów
lokalizacja: Leszczyńskiego, Rzeszów
powierzchnia: 164m2
cena: 770 000 PLN do negocjacji
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie w bez czynszowej kamienicy z lat 30-tych, usytuowane na I piętrze budynku. Lokal posiada salon z kominkiem i dużym narożnym balkonem, 4 niezależne pokoje z czego część posiada sprawne piece kaflowe, kuchnię z balkonem , łazienkę, toaletę. Stan mieszkania dobry: wymienione okna,odnowione parkiety,sprawne instalacje i i nowe CO gazowe.Do mieszkania przynależne pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 70m2, znajdujące się w suterenach kamienicy ( wys. 2,25m). Możliwość nabycia mieszkania z wyposażeniem.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka
lokalizacja: Rzeszów, Drabinianka
powierzchnia: 75,25m2
cena: 316 050 PLN
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 75,25 m2 , II piętro, 3 pokoje, balkon 2,9m2-oddane będzie w stanie developerskim tj. przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywców. Usytuowane w bloku trzypiętrowym z balkonem.W cenie mieszkania komórka lokatorska. Budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Cechuje go elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie. Rozpoczęcie robót budowlanych nastąpi w kwietniu 2016 natomiast przekazanie budynku do użytkowania planowane jest na koniec roku 2017.
Więcej o ofercie

Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości.