Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAż

Mieszkania - Sprzedaż - Architektów, Rzeszów
lokalizacja: Architektów, Rzeszów
powierzchnia: 72,4m2
cena: 389 000 PLN do negocjacji
Mieszkanie 3 pokojowe
Nowocześnie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane na trzeciej kondygnacji bloku ośmiopiętrowego. Powierzchnia mieszkania 72,4 m2+komórka lokatorska w garażu podziemnym 3,16 m2. Mieszkanie z dwoma niezależnymi sypialniami(14,6m2 i 13,7 m2). Łazienka z oknem(wanna) 4,8 m2. Salon otwarty na kuchnię około w sumie 30 m2. Pomieszczenie gospodarcze około 2 m2. Balkon około 5,8 m2. W cenie mieszkania zabudowa kuchni i szafa w zabudowie w przedpokoju!!!!! Mieszkanie usytuowane od strony północ-wschód.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Drabinianka, Rzeszów
lokalizacja: Drabinianka, Rzeszów
powierzchnia: 74,19m2
cena: 294 367 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 74,19 m2 , III piętro, 2 pokoje + 1 pokój na antresoli, 2 balkony11,4m2 i 3,4m2 -oddane będzie w stanie developerskim tj. przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywców. Usytuowane w bloku trzypiętrowym - w cenie mieszkania komórka lokatorska !!!!!! Budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Cechuje go elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie. Przekazanie budynku do użytkowania planowane jest na koniec roku 2017.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Malawa k.Rzeszowa Tanie  Ogrzewanie !!!
lokalizacja: Malawa k.Rzeszowa Tanie Ogrzewanie !!!
powierzchnia: 58m2
cena: 261 000 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkania w nowym budownictwie z 2016 roku w stanie developerskim znajdujące się na I piętrze 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. W mieszkaniu wszystkie media. Miejsce parkingowe do każdego mieszkania. Dostępne od II kwartału 2018. Brak opaty PCC i prowizji !!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Osiedle  Zalesie, Rzeszów
lokalizacja: Osiedle Zalesie, Rzeszów
powierzchnia: 62,5m2
cena: 287 500 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie na I piętrze, 3 pokoje, balkon. Do mieszkania przydzielone zostało miejsce parkingowe. Dojazd do budynku drogą asfaltową. Łatwa i szybka trasa do Centrum miasta. Układ mieszkań: salon z aneksem kuchennym, łazienka,2 sypialnie. Osiedle zostało wybudowane w spokojnej okolicy, pełnej ciekawych miejsc i zieleni. Miejsce to jest idealne dla tych, którzy pragnął uniknąć zgiełku i hałasu miasta, nie oddalając się w znacznym stopniu od Centrum. W pobliży sklepy, przystanki, szkoła, itd.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka
lokalizacja: Rzeszów, Drabinianka
powierzchnia: 67,46m2
cena: 267 614 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 67,46 m2 , III piętro, 2 pokoje + 3 pokój na antresoli, 2 balkony 8,2m2 i 4,2m2 -oddane będzie w stanie developerskim tj. przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywców. Usytuowane w bloku trzypiętrowym - w cenie mieszkania komórka lokatorska !!!!!! Budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Cechuje go elegancka forma architektoniczna oraz staranne wykończenie. Przekazanie budynku do użytkowania planowane jest na koniec roku 2017.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Rzeszów,Zalesie
lokalizacja: Rzeszów,Zalesie
powierzchnia: 53,21m2
cena: 235 902 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w stanie developerskim w nowym budynku spełniające kryteria do kredytu w programie"Mieszkanie dla Młodych". Mieszkanie usytuowane na I piętrze ( dostępne w tym metrażu również mieszkania na parterze i II piętrze) w bloku 2 piętrowym, posiada balkon. Na terenie obszerny oświetlony parking, plac zabaw i miejsce rekreacji dla mieszkańców. cena zawiera opłatę za zagospodarowanie terenu i wyłączność miejsca postojowego. Dodatkowo opłata przyłączeniowa 7 457 PLN. Osiedle w spokojnej okolicy, pełnej ciekawych miejsc i zieleni. Miejsce to jest idealne dla tych, którzy pragnął uniknąć zgiełku i hałasu miasta, nie oddalając się w znacznym stopniu od Centrum. W pobliży sklepy, przystanki, szkoła. Układ pomieszczeń: Korytarz 7,27 m2 Łazienka 4,07 m2 Pokój 9,9 m2 Pokój 8,23m2 Pokój + kuchnia 23,68 m2
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Zalesie Rzeszów
lokalizacja: Zalesie Rzeszów
powierzchnia: 60m2
cena: 289 000 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w willowej dzielnicy Rzeszowa, w stanie developerskim.Termin realizacji III kwartał 2015.Lokalizacja – cicha, spokojna okolica, otoczenie zabudowy jednorodzinnej, w promieniu 200m, przystanek autobusowy, sklep spożywczy,w pobliżu szkoła.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Zalesie, Rzeszów
lokalizacja: Zalesie, Rzeszów
powierzchnia: 55m2
cena: 259 000 PLN
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie w stanie developerskim w budynku wielorodzinnym z 2016 roku.Usytuowane na I piętrze, 3 pokoje, balkon. Do mieszkania przydzielone zostało miejsce parkingowe. Dojazd do budynku drogą asfaltową. Łatwa i szybka trasa do Centrum miasta. Układ mieszkań: salon z aneksem kuchennym, łazienka,2 sypialnie. W pobliżu sklep, przystanek, szkoła, itd.
Więcej o ofercie

Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości.