Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

MIESZKANIA - SPRZEDAż

Mieszkania - Sprzedaż - Baranówka Rzeszów
lokalizacja: Baranówka Rzeszów
powierzchnia: 48,58m2
cena: 242 900 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w nowym budownictwie, w stanie developerskim,na 3 piętrze ( blok V piętrowy) z tarasem 30,41m2.Mieszkanie posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, hol, łazienkę oraz sypialnię.Miejsce postojowe w cenie 25 000 zł-30 000 zł w garażu podziemnym. Gotowe do wykańczania. Parking przy bloku, ogrzewanie miejskie.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Kwiatkowskiego,Rzeszów
lokalizacja: Kwiatkowskiego,Rzeszów
powierzchnia: 49m2
cena: 333 000 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w nowym niskim bloku z ogródkiem (20m2) znajdujące się na kameralnym strzeżonym osiedlu w otoczeniu zieleni.Składa się z salonu otwartego na kuchnię, niezależnej sypialni oraz łazienki. Mieszkanie bardzo starannie wykończone: podłoga drewniana z jesionu bielonego w salonie i sypialni,w kuchni kafle na ścianach, meble w zabudowie. Meble na wymiar w kuchni , sypialni, przedpokoju. Na ścianach angielskie tapety.Rolety zewnętrzne w oknach. Mieszkanie bardzo słoneczne usytuowane od strony południowej. Do dyspozycji komórka lokatorska. Czynsz: 70zł Mieszkanie ogrzewane gazem ( piec dwufunkcyjny). Do lokalu przynależne dwa miejsca parkingowe.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Malawa-  tanie ogrzewanie !!!!
lokalizacja: Malawa- tanie ogrzewanie !!!!
powierzchnia: 52m2
cena: 234 000 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkania w nowym budownictwie z 2016 roku w stanie developerskim znajdujące się na poddaszu, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. W mieszkaniu wszystkie media. Miejsce parkingowe do każdego mieszkania. Dostępne od zaraz!!! Mieszkanie bez opłaty PCC i prowizji !!!!
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Rzeszów,Słocina-Centrum
lokalizacja: Rzeszów,Słocina-Centrum
powierzchnia: 41,51 m2
cena: 189 285 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w stanie developerskim w nowym bloku spełniające kryteria do kredytu w programie"Mieszkanie dla Młodych". Mieszkanie usytuowane na I piętrze ( dostępne w tym metrażu również mieszkanie na II piętrze) w bloku 2 piętrowym, posiada balkon. Na terenie osiedla obszerny oświetlony parking, plac zabaw i miejsce rekreacji dla mieszkańców. Cena zawiera opłatę za zagospodarowanie terenu i wyłączność miejsca postojowego. Dodatkowo opłata przyłączeniowa 7 457 PLN. Miejsce to jest idealne dla tych, którzy pragną uniknąć zgiełku i hałasu miasta, nie oddalając się w znacznym stopniu od Centrum. W pobliży sklepy, przystanki, szkoła. Układ pomieszczeń: Korytarz 6,9 m2 Łazienka 4 m2 Pokój 8,79 m2 Pokój + kuchnia 21,82 m2
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Zalesie,  Rzeszów
lokalizacja: Zalesie, Rzeszów
powierzchnia: 39m2
cena: 235 000 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze niskiego bloku z 2017 roku z ogródkiem, balkonem. Dostępne od zaraz. Opłata za komórkę lokatorską 5800zł, miejsce postojowe 5000zł.
Więcej o ofercie

Mieszkania - Sprzedaż - Zalesie, Rzeszów
lokalizacja: Zalesie, Rzeszów
powierzchnia: 33,23 m2
cena: 152 273 PLN
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie w stanie developerskim w budynku spełniającym kryteria do kredytu w programie"Mieszkanie dla Młodych". Mieszkanie usytuowane na na parterze w bloku 2 piętrowym, posiada balkon. Na terenie obszerny oświetlony parking, plac zabaw i miejsce rekreacji dla mieszkańców. Cena zawiera opłatę za zagospodarowanie terenu i wyłączność miejsca postojowego . Dodatkowo opłata przyłączeniowa 7 457 PLN. Osiedle w spokojnej okolicy, pełnej ciekawych miejsc i zieleni. Miejsce to jest idealne dla tych, którzy pragnął uniknąć zgiełku i hałasu miasta, nie oddalając się w znacznym stopniu od Centrum. W pobliży sklepy, przystanki, szkoła. Układ pomieszczeń: Korytarz 3,65 m2 Łazienka 3,83 m2 Pokój 7,99 m2 Pokój 8,23m2 Pokój + kuchnia 17,79 m2
Więcej o ofercie

Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości.