Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

LOKALE - SPRZEDAż

Lokale - Sprzedaż - Centrum Rzeszów
lokalizacja: Centrum Rzeszów
powierzchnia: 457 m2
cena: 3 564 600 zł
Lokal biurowe
Lokal biurowy dwukondygnacyjny o powierzchni 457m2 z czego 226,62m2 usytuowane jest na parterze, I piętro zajmuje powierzchnię 230,22m. Lokale są całkowicie wykończone i obecnie wynajmowane, nie wymagają nakładów finansowych. Lokale mieszczą się w nowoczesnym biurowcu w ścisłym Centrum, o podwyższonym standardzie wykończenia z dużym przepływem pieszych i ruchu samochodowego. Budynek posiada nowoczesną bryłę, szklane witryny, wyposażenie w infrastrukturę techniczną ( klimatyzacja, wentylacja, światłowód, systemy bezpieczeństwa, monitoring, itp.). Wykończone w wysokim standardzie: przestronne 2 klatki schodowe z windą, duże przeszklone powierzchnie na parterze, wydzielone pokoje biurowe, aneksy socjalne i sanitarne, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane . Dostęp do parkingu podziemnego. Możliwość przystosowania i aranżacji wg. potrzeb najemcy. Istnieje możliwość zakupu lokalu jednego z lokali. Cena za m2: 7800 zł netto/m2 + 23% VAT. Dostępność lokali od 01.11.2018r. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego pod budynkiem na parkingu wielostanowiskowym (10 miejsc). Cena za miejsce postojowe pojedyncze wynosi 50 000 zł netto. Opcja zakupu lokalu na II pietrze o powierzchni 108m2. Cena lokalu 918 000 zł netto. Lokal dostepny od 1.10.2019.
Więcej o ofercie

Lokale - Sprzedaż - Krosno
lokalizacja: Krosno
powierzchnia: 93 m2
cena: 800 000 PLN
Lokal biurowe
Lokal handlowo-usługowy usytuowany w centrum miasta. Lokal znajduje sie na parterze, posiada witryne i drzwi wejsciowe przeszklone.
Więcej o ofercie

Lokale - Sprzedaż - Rzeszów Śródmieście
lokalizacja: Rzeszów Śródmieście
powierzchnia: 470 m2
cena: 1 800 000 PLN
Lokal biurowe
Powierzchnia biurowa, usytuowana w centrum miasta, na III i IVp. Stan techniczny lokalu:na podłogach parkiet lub wykladzina dywanowa, ściany do ew. odmalowania.
Więcej o ofercie

Lokale - Sprzedaż - Rzeszów ul. Piłsudskiego - centrum handlowe
lokalizacja: Rzeszów ul. Piłsudskiego - centrum handlowe
powierzchnia: 91 m2
cena: 500 000 PLN
Lokal biurowe
Lokal o powierzchni ok 91 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w centrum handlowym. Wjazd schodami ruchomymi.
Więcej o ofercie

Lokale - Sprzedaż - Rzeszów, Witosa
lokalizacja: Rzeszów, Witosa
powierzchnia: 700m2
cena: 3.944.600 zł netto + VAT (5.500 zł / m2)
Lokal biurowe
Biurowiec o powierzchni użytkowej 700 m2 sytuowany jest na działce o powierzchni 12 arów. Budynek posiada 3 kondygnacje: parter, 1 i 2 piętro a także 3 wejścia do budynku (trzecie z odrębną klatką schodową jako wejście / wyjście ewakuacyjne). Każda kondygnacja posiada duże przeszklenia i 2 klatki schodowe co zapewnia jasne i dobrze doświetlone pomieszczenia oraz funkcjonalność z możliwością prowadzenia kilku odrębnych działalności (np. jako inwestycja pod wynajem). Parter - powierzchnia: 220,9 m2 1 piętro - powierzchnia: 238,5 m2 2 piętro - powierzchnia: 257,8 m2 Budynek NIE WYMAGA ŻADNEGO DODATKOWEGO WKŁADU WŁASNEGO ! Zostaje on oddany do użytkowania W PEŁNI WYKOŃCZONY. Wokół budynku znajduje się 20 miejsc parkingowych. Wjazd i zjazd na działkę jest bezpośredni z drogi głównej. Budynek posiada wysoki standard wykończenia wnętrza w tym m.in.: - okna z PVC dodatkowo wzmacniane, dźwiękoszczelne, antywłamaniowe, spełniających dodatkowe normy bezpieczeństwa P4. - wysokiej jakości drzwi wewnętrzne szklane, hartowane - bezpieczne, do każdego pomieszczenia, - na każdym piętrze osobna instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) - klimatyzację doprowadzoną do każdego pomieszczenia, - instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna oraz internetowa (światłowód); - ogrzewanie gazowe (osobne piece na każdym piętrze) wraz z grzejnikami, - płytki ceramiczne w kolorze jasnej szarości, - ściany w kolorze białym, - elewacja w kolorze białym, Istnieje możliwość zmiany / przerobienia każdego pomieszczenia na potrzeby Klienta.
Więcej o ofercie

Lokale - Sprzedaż - Siemieńskiego Rzeszów
lokalizacja: Siemieńskiego Rzeszów
powierzchnia: 25m2
cena: 75 000 zł do negocjacji
Lokal biurowe
Lokal użytkowy o powierzchni 25m2+ niezależne pomieszczenie socjalno-sanitarne 6m2 na I piętrze.Opcja zakupu pomieszczenia magazynowego 28m2.
Więcej o ofercie

Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości.