Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

SZCZEGÓŁY OFERTY
Białobrzegi

Działka 1 4arowa zabudowana budynkiem usługowym o powierzchni 191m2 w miejscowości Białobrzegi (10 km od Łańcuta, 28 km od centrum Rzeszowa). W odległości 4 km przebiega linia kolejowa Medyka - Kraków, a najbliższa stacja PKP znajduje się w miejscowości Kosina. Miasteczko posiada dogodny dojazd do drogi międzynarodowej nr E-40 - ok. 5 km. Odległość od lotniska w Jasionce wynosi 24 km. Nieruchomość stanowi samodzielny lokal użytkowy zlokalizowany w bloku mieszkalnym. Budynek położony na uboczu miejscowości Białobrzegi, wśród terenów niezagospodarowanych. W dalszym sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna. Dojazd do posesji drogą lokalną asfaltową.
Lokal użytkowy (niemieszkalny) o łącznej powierzchni użytkowej 191,25m2 i kubaturze 435,00m3, obejmuje część parteru budynku I piętrowego, część piwnic tego budynku oraz łącznik pomiędzy budynkiem, a dobudowanym do niego garażem wraz z pomieszczeniami w budynku garażowym: garaż, przedsionek, magazynek, część korytarza. Do w/w lokalu prowadzą 2 wejścia - od strony południowej budynku poprzez drzwi garażowe albo po schodach przez przedsionek. Możliwe jest też wejście z klatki schodowej zlokalizowanej od strony północnej budynku. Do części lokalu usytuowanej
w piwnicy – wejście z klatki schodowej.


Lokal, po wyremontowaniu, może być wykorzystany pod cele biurowe lub mieszkaniowe, a część garażowa i piwniczna może być wykorzystana także na prowadzenie np. warsztatu czy innych usług nieuciążliwych.

powierzchnia: 191m2
cena: 105 000 zł
agent prowadzący: Małgorzata Branicka-Materna tel. 511 444 222
POLECAMY

Komercja - sell - Rzeszów Krakowska
Rzeszów Krakowska
60m2
cena: 1400 netto do negocjacji + Vat 23%
Więcej o ofercie
Komercja - sell - Rzeszów
Rzeszów
100 m2 powierzchni użytkowej
cena: 590 000 PLN
Więcej o ofercie
Zobacz także:
Jesteśmy członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości.